Pleťová maska na černé tečky

Pleťová maska Pilaten, moderní ošetřující péče pro váš obličej. Tak by se dala jednoduše shrnout „nová“ receptura, která se skrývá pod maskou Pilaten. Samozřejmě, na trhu existuje mnoho stovek možná tisíc jiných pleťových masek, tak proč byste si měla pořídit zrovna tuto masku?

Pleťová maska Pilaten
 

Některé recenze na pleťové masky mohou být zavádějící, nechceme zde vychvalovat pleťovou masku Pilaten až do nebes, jen bychom vám rádi přiblížili na jaké bázi funguje a k čemu je dobrá.

Nejprve si ve stručnosti popíšeme z čeho se pleťová maska Pilaten skládá a proč je její účinek tak velký.

Složení pleťové masky

Základní složkou masky Pilaten je bambusové uhlí, které dokáže vyhladit pokožku. Funguje totiž jako jemný peeling, který se hodí i pro velmi citlivou pleť.

Bambusové uhlí je vyrobeno tradiční východní recepturou, která je známá po několik tisíc let. Proto jste si také mohla všimnout, že „nová“ receptura je vedena v uvozovkách. Na trhu je tato pleťová maska opravdu novinkou, ovšem receptura je stará. Není zde přidaná žádná chemie a celá pleťová maska Pilaten je čistě přírodní produkt. Bambusové uhlí je černé a po sejmutí masky dobře uvidíte, jaké nečistoty tato maska odstranila.

Bambusové černé uhlí je bohaté na minerální látky, dokáže sjednotit a vyrovnat pH pokožky. Zabraňuje vzniku akné a dokonale vyčistí všechny nečistoty a dostává se hluboko do pórů pleti.

Pleťová maska Pilaten ovšem neobsahuje jen bambusové uhlí, je obohacena i o jiné látky jako extrakty z měsíčku lékařského, rozmarýnu nebo citrusové kůry. Dále je zde velký podíl vitamínu A, B a E.

Doporučené použití

K čemu je dobré používat masku Pilaten:

  • prokrvení pleti
  • odstranění černých teček, odumřelých buněk a akné
  • na mastnou pleť
  • zklidnění pokožky
  • zjemnění pokožky

Jak používat pleťovou masku Pilaten?

Je to velmi jednoduché, stačí prstem či kosmetickým dřívkem nanést tenkou vrstvu masky Pilaten, počkat 15 – 20 minut a masku poté sloupnout. Doporučujeme sloupnout masku odspodu nahoru. Po úplném odstranění masky Pilaten si můžete všimnout, že je vaše pokožka velmi jemná a růžová. Nejsou na ní žádné nečistoty a vypadá zdravěji a krásněji.

Pleťovou masku Pilaten můžete použít na celý obličej a dekolt nebo jen na nejvíce problematickou část vaší pleti, kterou je u většiny tzv. T zóna. Používejte jako prevenci 1 – 2 týdně a poté podle potřeby.

Pleťová maska Pilaten je v současné době velmi snadno k sehnání, má dlouhou životnost a velmi zajímavé účinky. Nic nebrání tomu, abyste ji vyzkoušeli i vy. Více informací naleznete na maskapilaten.cz.

Autor: Lucie Kliková, DiS.

Mohlo by vás také zajímat


pletení a háčkování

ingilizce tercüme keçiören butik dershane sağlık hukukuFizik Tedavi Ankara