Světová novinka v doplňcích stravy

Vitamínů a doplňků stravy je na českém trhu několik stovek, těch opravdu kvalitních je jen hrstka. My vám přinášíme velmi zajímavé řešení jak skloubit moderní a účinné doplňky stravy s velmi zajímavou chutí a originalitou. Vitapixla je novým doplňkem stravy, který přináší do vašeho života nový rozměr.

Vitapixla
 

Už dávno odzvonilo vitamínům a doplňkům stravy, které mají velké tablety. Ty se vám nedaří dobře polykat, a tak ve většině případů přestanete doplněk stravy užívat.

Slyšeli jste někdy o směsi, která vám poskytne vyvážený poměr minerálů, vitamínů, skvěle chutná a navíc vás dokáže zasytit? Vitapixla je tu pro všechny vaše zdravotní problémy. Ideálním společníkem na celoroční užívání. Díky kvalitnímu zpracování se nebudete muset každé ráno nutit spolknut tabletu.

Co vše vám Vitapixla nabízí?

Účinné rostlinné extrakty na podporu vaše zdraví a na běžné zdravotní problémy. Tato novinka dokáže usnadnit přechodné období, kdy hrozí větší respirační problémy. Získáte nejenom minerály a vitamíny, ale také enzymy z mrazem vysušeného ovoce.

Jak se Vitapixla užívá?

Příprava je rychlá a velmi snadná. Stačí dát do svého oblíbeného hrníčku 2 odměrky sypké směsi Vitapixla, zalít směs vodou o teplotě 50°C, nechat 3-4 minuty odpočinout a poté můžete konzumovat.

Kdy se Vitapixla užívá?

Vitapixla je díky složení a hustotě vhodná jako velmi příjemná snídaně. Dokáže se postarat o to, abyste měli po celý den optimální hladinu všech vitamínů a minerálů.

Ptáte se, jak je možné, že lze doplněk stravy Vitapixla užívat jako snídani? Na výběr máte několik variant, které dohromady zajistí optimální přísun živin.

Základem směsi je rýžová, kukuřičná či pohanková kaše. Do ní se poté vkládá směs různých doplňků, které jsou vhodné pro cukrovkáře, detoxikaci organismu či pro zdraví močového ústrojí, střev a mozku. Poté se pro doplnění chutě vybere ovocný mix, který dodá vaší směsi tu pravou dokonalou chuť.

Z této směsi vám bude namíchána Vitapixla o hmotnosti 1000g.

Vybrat si můžete již z přednastavených směsí, které se osvědčili jako nejlepší a nejchutnější.

784 kombinací pro vás

Novinka Vitapixla je pro vás připravena z velkou spoustou variant, které si vy sami namícháte. Můžete kombinovat až 784 různých příchutí.

Více informací naleznete na webu vitapixla.cz

Autor: Lucie Kliková, DiS.

Mohlo by vás také zajímat